Akıllı Ev & Ofis Otomasyon Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

AKILLI EV OTOMASYONU

Akıllı ev otomasyonu konforlu ve güvenli bir yaşam kalitesi ile aynı zamanda sizin tasarruf etmenizi sağlayan bir sistem ile beraber size bir çok kolaylıklar sunar.

 

Tek tuşla veya sesli komut ile evinizdeki prizlerinize bağlı olan cihazları, bahçe sulama, bahçe kapısı, panjur, güvenlik kamerası, hırsız alarm sistemini akıllı cep telefonunuz veya tabletiniz ile istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Akıllı Ev & Ofis Otomasyon Sistemleri

UZAKTAN KONTROL

İş yerinde, misafirlikte, tatilde veya seyahat halinde olabilirsiniz. Evinizdeki her şeyi siz evde olmasanız da takip etmek artık zor değil.

AKILLI ZİL

Evde olmasanız da evinize gelen misafirin kim olduğunu görebilir hatta karşılıklı görüşme yapabilirsiniz. Evinize gelen misafir veya tanımadığınız biri olabilir zile bastığında telefona görüntülü arama gelir, bu sayede kim olduğunu görebilir ve karşılıklı konuşabilirsiniz.

Aynı zamanda sensör özelliği sayesinde zile basılmasa dahi önünden geçildiği an size hareket bildirimi verir.

AYDINLATMA KONTROLÜ

Evden uzakta istediğiniz yerde olabilirsiniz. İstediğiniz zaman aydınlatmaları ayrı ayrı kontrol edebilir aynı zamanda bu aydınlatmaları zaman ayarlı yapabilirsiniz. çeşitli senaryolar ile istediğiniz cihazlar ile çalıştırabilirsiniz.

“Eve geldim” senaryosu oluşturup bahçe kapınızla beraber aydınlatmaları devreye alabilirsiniz.

SU BASKIN SİSTEMLERİ

Herhangi bir su baskını durumunda alarm paneline ikaz verir alarmın çalmasını sağlar aynı zamanda sizi telefondan arayarak haber verir.

KAMERA SİSTEMİ

Siz evde olsanız da olmasanız da evinizdeki gözünüz olan kamera sistemi ile geriye dönük kayıtları izleyebilir aynı zamanda uzaktan evinizin içini veya bahçesini canlı izleyip takip edebilirsiniz.

çalışan bir anne olabilirsiniz evinizde bakıcı olsa da aklınız çocuğunuzda olabilir çocuk odasına  koyacağınız kamera ile cocuğunuzu uzaktan kontrol edebilir hatta sesli olarak karşılıklı görüşme yapabilirsiniz.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

Sürekli seyahat halinde olabilirsiniz veya sabah işe gidip akşam eve geliyor olabilirsiniz evdeyken ofisinizi ofisteyken evinizin güvenliğini GPRS /GSM özelliği olan hırsız alarm sistemine bırakmanız içinizi rahatlatır.

  • Alarm Paneli
  • Pır Dedektör
  • Kapı Manyetiği

Dış sirenden oluşan hırsız alarm sistemi paketimiz aktif hale getirdiğinizde herhangi bir hareket anında pır dedektör algılayarak alarm çalmaya başlar ve GSM özelliği sayesinde sizi arayarak haber verir.

SICAKLIK VE NEM (İKLİMLENDİRME)

Evinizdeki veya iş yerinizdeki ısı kontrolünü istediğiniz yerden ayarlamak akıllı ev ve ofis  teknolojisi ile artık zor değil.

Evinize  veya iş yerinize gelmeden önce klimanızı uzaktan açıp sıcaklık veya soğukluk ayarını yapabilirsiniz. aynı zamanda zaman ayarlı yapabilirsiniz.

Sıcaklık ve nem sensörü sayesinde belli bir sıcaklığa geldiğinde klimayı otomatik durdurup belli bir soğukluk derecesine  geldiğinde tekrar devreye gelecek şekilde ayarlayıp dilediğiniz şekle göre senaryo oluşturabilirsiniz.

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı ev sistemi teknolojisi ile bir çok senaryo oluşturup birden fazla entegrasyonlar kurabilirsiniz. 

doğal gaz vanası, kombi, ocak, fırın, kettle tv, sinema sistemi, otomatik bahçe kapısı panjur,  aydınlatmalar vb. elektrikli ev eşyaları dahil bir çok sistemi güvenli ve konforlu bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Sistem elektrik tesisatınıza entegre edilerek kablolu veya kablosuz olarak kurulumu yapılır. extra bir tadilat gerektirmez.

 

Akıllı ev veya ofis sistemini kurmaya karar verdiğinizde tadilat, restorasyon,inşaat çalışması başlattıysanız sistemin alt yapısını kurmanızı tavsiye eder ihtiyacınıza uygun çözümler sunarız.

Telefon veya tablete yükleyeceğiniz uygulama ile istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. IOS ve Android destekler.